Nowinki - Depresanci AD Gdynia

Depresja
Depresanci Gdynia Grupa Wsparcia 12 Kroków
Przejdź do treści
 Jesteś smutny przez większą część dnia, niemal codziennie. Często płaczesz.  Nie jesteś zainteresowany wykonywaniem codziennych czynności przez większą część dnia, prawie każdego dnia.  Czujesz się zmęczony prawie każdego dnia.  Twój apetyt się zmienił, straciłeś lub przybrałeś na wadze.  Źle sypiasz; cierpisz na bezsenność lub nadmierną senność.  Czujesz się podniecony lub niespokojny; inni też to zauważają.  Masz trudności ze skupieniem uwagi i myśleniem niemal każdego dnia. Nawet proste zadania wydają się trudne do rozwiązania, a decyzje niemożliwe do podjęcia.
Nasze Radosne Grilowania.
Siła natury a depresyjność?
Paczka z AD...
Trochę Pogody ducha .
Rozmowy ,rozmówki,depresja...
Prześliczna pogoda i słoneczko.
Śmiechy depresantów....
Urokliwe piękno.
Energia...
Miła atmosferka wśród przyrody.
Dobre chwile...
Grill jak Święto.
Wewnętrzny spokój...
Wielka przygoda..
Bezsenność lub nadmierna senność Utrata energii życiowej Utrata apetytu lub jego wzmożenie Utrata zainteresowania seksem Trudności z koncentracją Płaczliwość Przygnębienie Myśli negatywne, poczucie beznadziejności życia Poczucie winy Spowolnienie Jeśli tak, może to oznaczać, że chorujesz na depresję
Jeśli czujesz się zmęczony, masz trudności ze spaniem, łatwo się irytujesz w sytuacjach stresowych, powinieneś to zgłosić swojemu lekarzowi, gdyż są to ważne problemy. Zdarza się, że reakcja na stres wynikający z konfliktów, problemów związanych z pracą lub pieniędzmi, osamotnienia czy choroby jest tak silna, że może prowadzić do depresji.
HOMEPAGE
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec commodo sapien et dapibus consequat.
Duis non arcu venenatis, cursus ex.
Wróć do spisu treści