WIĘC ŻYJMY JEDNYM DNIEM - Depresanci AD Gdynia

Depresja
Depresanci Gdynia Grupa Wsparcia 12 Kroków
Przejdź do treści
Ratusz!
Odradzanie w depresji!
        WCZORAJ,  DZISIAJ  I  JUTRO
Są dwa dni w tygodniu, o które nie powinniśmy się martwić,dwa dni, które powinny być wolne od lęku i niepewności.     Jednym z nich jest WCZORAJ, ze swoimi błędami                 i kłopotami, ze swoimi bólami i cierpieniem. Wczoraj minęło już na zawsze i nie mamy nad tym kontroli.Żadne pieniądze na świecie nie wrócą dnia wczorajszego. Nie możemy zmienić nawet jednego słowa, które wypowiedzieliśmy wczoraj. Wczorajszy dzień przeminął.
Drugim dniem, o który nie powinniśmy się martwić jest JUTRO, z możliwością niepowodzeń i ciężarów,z wieloma przyrzeczeniami i słabym ich dotrzymaniem. Dzień jutrzejszy jest również poza zasięgiem naszej kontroli. Słońce dnia jutrzejszego wzejdzie w blasku,  albo spoza chmur, ale wzejdzie. Dopóki to nie nastąpi jutrzejszy dzień nie należy do nas.
Pozostaje nam tylko jeden dzień – DZISIAJ.Każdy człowiek jest zdolny staczać bitwy jednego dnia. Tylko wtedy, kiedy dodamy ciężary tych dwóch strasznych wieczności: dnia wczorajszego i jutrzejszego możemy się załamać.
Nie przeżycia dzisiejszego dnia doprowadzają człowieka do utraty rozsądku, ale wyrzuty sumienia i rozgoryczenie za coś, co stało się wczoraj i lęk przed tym, co może przynieść jutro.

DLATEGO,  WIĘC  ŻYJMY  JEDNYM  DNIEM.
Droga w wolność!
Przyjaciele!
HOMEPAGE
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec commodo sapien et dapibus consequat.
Duis non arcu venenatis, cursus ex.
Wróć do spisu treści